O Z N A M – Zmena režimu autobusovej dopravy

O Z N A M – Zmena režimu dopravy

Dovoľujeme si Vás informovať o ďalších opatreniach v súvislosti s mimoriadnou  situáciou vyhlásenou vládou SR v súvislosti s vírusom COVID 19:

Slovenská autobusová doprava Žilina, a.s. a ARRIVA Liorbus, a.s., Ružomberok Vám oznamuje, že s platnosťou od štvrtku 19. 3. 2020 do odvolania (zatiaľ je predpoklad do 27.3.2020) budú spoje prímestskej autobusovej dopravy premávať ako v sobotu v celom Žilinskom kraji.

• Od utorka 17.3.2020 pristupuje ZSSK, a.s. k zrušeniu niektorých IC vlakov, od 18.3.2020 dochádza k zrušeniu všetkých IC vlakov. Viac informácií nájdete na https://www.zssk.sk/koronavirus/
  • K zrušeniu či obmedzovaniu spojov pristupujú i dopravcovia prevádzkujúci pravidelné diaľkové autobusové linky a komerčné prímestské autobusové linky.  Cestovné  poriadky sú pravidelne  aktualizované na www.cp.sk.

Zmena od 17.3.2020

506 502                Martin – LM – Poprad – Prešov