Informácia k umiestneniu Z-BOXu od firmy Packeta

Vážení občania. Na základe mnohých otázok ohľadom umiestnenia Z-Boxu od firmy Packeta v našej obci , by som Vám rád oznámil, že z našej strany bola žiadosť o umiestnenie podaná už 2x. Posledný krát v mesiaci Január tohto roku. Žiaľ momentálne podľa stratégie firmy umiestňujú predmetné Z-BOXy len v obciach od 1000 – 5000 obyvateľov. Na umiestnení a poskytnutí aspoň tohto druhu poštových služieb budeme ďalej pracovať.
(Dobrý deň, pán Starosta, máme veľkú radosť, že Vám záleží na dostupnosti služieb vo Vašej obci a chcete tak priniesť ľuďom komfort v poštových službách zavedením Z-BOXu od Packety. Našou ambíciou je strategicky rozmiestňovať Z-BOXy a byť čo najbližšie k našim zákazníkom/Vašim občanom. V rámci prvej fázy našej trojročnej stratégie plánujeme inštalovať výdajné boxy v obciach od 1000 do 5000 obyvateľov.
Z-box Sales Representative)